Корзина
40 отзывов
Фильтры
Цена
Наличие
Акция
Контакты
Интернет-магазин AVTOSPRINT
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380965718550Евгений
+380631168745Борис
+380997305550Евгений
Олег Члевик
УкраинаЧерниговская областьКозелецул.1-го мая 2-а

ARAL

     Зараз слово "Арал" відомо 98% населення Німеччини. Блакитний діамант, логотип фірми, впізнають з першого погляду. Такий імідж було зароблено протягом десятиліть як символ всебічної якості, іновацій та відмінного сервісу. Сьогодні результатом наукових зусиль є запас надійності, який дає змогу моторним маслам витримувати екстремальні умови експлуатації навіть попри збільшення інтервалів заміни.
 
 
     Фірма Aral, на відміну від багатьох транснаціональних корпорацій, довго залишалась суто німецьким підприємством з орієнтацією виключно на німецький ринок. АЗС Aral були лише у сісідніх країнах: Люксембурзі, Швейцарії, Австрії, Чехії, Польщі. Експорт мастильних матеріалів було розпочато порівняно недавно: в кінці 80-х років. З одного боку це може виглядати як ознака невеликої активності, але з іншого (згадаймо потенціал, традиції та вимоги німецького ринку) є свідченням важливої риси експортної продукції Aral. Український споживач (так само як французький, шведський чи японський) одержує той самий продукт, що виробляється для внутрішнього німецького ринку. Це наслідок традиційної спеціалізації: Aral виробляє продукцію для Німеччини, експортуючи лише приблизно 8% мастильних матеріалів від обсягу загального виробництва. Отже ніяких спеціальних ліній, виробництва в третіх країнах, економії на якості задля захоплення нових ринків. Aral ― оригінальна німецька продукція.
facebook twitter